Aparte Babynamen    
Home | Uitleg | Jongensnamen | Meisjesnamen | Zwangerschapskalender

Naam: Man Vrouw


Meisjesnamen: 1544 stuks - Top 50 - A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Meisjesnamen die beginnen met een F (65 stuks)

Klik op een titel in onderstaande tabel om te sorteren.
Zo kan je makkelijk namen vinden die veel/weinig gebruikt worden, een hoge/lage populariteit hebben of hot zijn.

NaamAantal 2012PopulariteitHot
Fleur542-4760
Fenna49754014
Femke404-4120
Feline32433146
Floor266-1740
Fenne25844033
Fay21633746
Fiene18732355
Fien14121657
Faye12923253
Floortje92-310
Fabiënne74-1530
Fatima60-840
Frederique5813257
Famke53-530
Farah534463
Felicia46861
Florine412772
Fabienne32-30
Fieke263565
Florien263576
Frédérique25-110
Fiona23564
Fatma20-310
Franka18-140
Froukje18-30
Fréderique17-70
Florence15-320
Francina12-90
Flora10-50
Frederieke930
Frida870
Francis6-590
Femmy5-100
Florentine5-60
Francisca5-350
Frederika5-180
Frouke5-220
Frances4-240
Femmigje3-170
Florentina3-90
Feikje2-150
Fennigje2-220
Francine2-210
Fanny1-410
Femia1-150
Femmetje1-160
Fennechien1-210
Fenneken1-110
Fennetje1-120
Fetje1-120
Fijgje1-80
Fijtje1-40
Foekje1-150
Fokje1-680
Fran?ºoise1-710
Francien1-220
Francijna1-110
Franciska1-160
Fransina1-220
Frederica1-430
Frederike1-130
Fredrika1-230
Frieda1-140
Frouwke1-220
Leuke links:
- Gratis: Blije Doos en Felicitas
- Jouw babynaam op rompertje, slabbetje, badcape, stoel, etc!
- Jouw eigen originele buikband!
- Baby outlet met kortingen tot 70% bij Limango
- Maak gratis proef geboortekaartje op Greetz



Top 50 hot meisjesnamen [Details] [Volledig scherm]



© 2012 Aparte Babynamen .nl | Contact | Gegevens copyright van Meertens Instituut | Deel met je vrienden! Facebook Twitter